Mūsu jaunākie izstrādājumi

Ekskluzīvi tikai pie mums

Piedāvājam plašu pīrāgu, raušu, smalkmaizīšu, plātsmaižu un kūku sortimentu. Pie mums vienmēr atradīs risinājumu cienastam kolēģiem, dāvanai vai pēkšņiem ciemiņiem mājās arī aizņemtie un steidzīgie. Šos produktus var nogaršot tikai pie mums: pīrāgi ar Dor Blue sieru, ar lasi/spinātiem, Grieķu(ar dūmotu vistu), Itāļu(ar baklažāniem/ tomātiem, ciedru riekstiem), Spāņu(ar tomātu/paprikas lečo, baziliku, sieru), ar meža sēnēm, Plātsmaizītes, strūdeles , štriceles, Šarlotes un kūkas piedāvājums mainās katru dienu.

 

Kāzu Kūkas

Šīs Kūkas / tortes ir īpašas gan Jums, gan arī mums. Tās aizņem daudz vairāk laika, uzmanības un paņem ļoti daudz gan fiziskas, gan emocionālas enerģijas, jo jāpārdomā visas nianses( garšas nianses, krāsu gammas, kā torte tiks transportēta, kur un kā tiks uzglabāta pēc piegādes, kā Jūs tiksiet galā ar sagriešanu utmldz.), lai Jums nebūtu vilšanās un mums būtu gandarījums par paveikto. Mūsu pārliecība ir , ka šīs Kūkas jāpasūta pie tā meistara, kura rokraksts gan garšās, gan dekorēšanā Jums jau ir pazīstams un patīk vislabāk no plašā piedāvājuma, kā arī uzticēšanās šajā gadījumā ir puse no furora, nevis bieži vien nesavienojamu un negaumīgu lietu, stilu un izejvielu pieprasīšana meistaram.

 

!!!!Tāpēc, tad, kad esiet pārliecināti un jau nogaršojuši kādu no mūsu plašā ikdienas piedāvājuma, un vēlaties šo īpašo kūku pasūtīt tieši pie mums, lūdzu piezvaniet pa tālr.26547071, lai norunātu konkrētu laiku tikties klātienē un apspriest visas nianses un noformēt Jūsu pasūtījumu. Cienīsim viens otra laiku, ne vienmēr ir iespēja pamest tā brīža pasūtījumus, un uzklausīt cilvēkus, kuriem ir vienalga kur un kādu kūku pasūtīt.

Izmaksas sākot no EUR/kg 18,00

Populārākās izvēles: Visas ir vieglas, gaisīgas un vasarīgas

 • Mandeļu krēma torte
  Marcipāna mīklas pamatne, mandeļu biskvīts, vārītais krēms ar grauzdētām mandelēm, siera krēms
 • Mandeļu/citronu krēma torte
  Marcipāna mīklas pamatne, mandeļu biskvīts, Vārītais mandeļu krēms, citronu siera krēms
 • Melleņu/lavandas krēma torte
  Lavandas biskvīts, melleņu kazeņu muss, lavandas siera krēms
 • Aveņu/rožu krēma torte
  Mandeļu biskvīts ar rožūdeni, aveņu/zemeņu muss, maigs rožu sierkrēms
 • Mango/pasifloras krēma torte
  Mandeļu biskvīts, vārītais krēms ar mango, pasifloras sierkrēms
 • Klasiskā Vārītā krēma torte
  Vaniļas biskvīts, rīvētas ogas(avenes, dzērvenes, brūklenes), vārītais krēms

Galvenie mūsu pakalpojumi

Esam pelnīti ieguvuši nevainojamu reputāciju,jo jau vairākus gadus pieredzējušu konditoru uzraudzībā top gardas smalkmaizītes, pīrāgi, kliņģeri un tortes, ko iecienījuši un novērtē daudzi gan tuvā, gan tālā apkārtnē. Mūsu konditorejas izstrādājumi tiek ražoti no īpaši izmeklētām izejvielām, priekšroku dodot Latvijas sezonas un ražotiem uz vietas produktiem . Mēs lepojamies, ka mūsu pakalpojumi ir kvalitatīvākie un mobilākie pilsētā, pasūtījumus vienmēr pasniedzam un arī piegādājam siltus tikko no krāsns, mūsu produkcija vienmēr atšķiras ar gaumīgu un krāšņu dekoru.

Kliņģeri

Cepam un piegādājam siltus tikko no krāsns

Pīrāgi

Piedāvājums kafijas pauzēm, utmldz.pasākumiem

Cepumi

Piedāvājam plašu cepumu sortimentu, kas papildinās Jūsu kafijas pauzītes darbā, sanāksmēs, semināros, prezentācijās, saviesīgos pasākumos vai siltiem tējas vakariem mājās.

Mīklas

Ir iespējams pasūtīt arī dažādas mīklas: smilšu,smilšu/šokolādes marcipāna, medus, kārtainā rauga, rauga, kārtainā bezrauga, siera, u.c. Cenu amplitūda 4,00-7,00 EUR/kg

Mūsu Jaunākie Izstrādājumi

Kontakti

Pasūtījumus pieņemam pa tālr. vai klientam ierodoties klātienē !!!! Sociālajos tīklos un e pastos veiktie pasūtījumi netiek izpildīti !!! Darba dienās 8.00-17.00

Call Now Button