Citāda Konditoreja

Mēs strādājam ar klientiem, lai kopā radītu skaistas un pārsteidzošas lietas, kas, protams, rada pozitīvus rezultātus un pilnīgu gandarījumu.

Esam pelnīti ieguvuši nevainojamu reputāciju,jo jau vairākus gadus pieredzējušu konditoru uzraudzībā top gardas smalkmaizītes, pīrāgi, kliņģeri un tortes, ko iecienījuši un novērtē daudzi gan tuvā, gan tālā apkārtnē. Mūsu konditorejas izstrādājumi tiek ražoti no īpaši izmeklētām izejvielām, priekšroku dodot Latvijas sezonas un ražotiem uz vietas produktiem.

Mēs lepojamies, ka mūsu pakalpojumi ir kvalitatīvākie un mobilākie pilsētā, pasūtījumus vienmēr pasniedzam un arī piegādājam siltus tikko no krāsns, mūsu produkcija vienmēr atšķiras ar gaumīgu un krāšņu dekoru.

Kāzu kūkas

Šīs Kūkas / tortes ir īpašas gan Jums, gan mums. Tās prasa vairāk uzmanības, jāpārdomā visas nianses (garša, krāsu gamma, transportēšana, uzglabāšana, sagriešana utt.), lai viss būtu ideāli sazinieties ar mums pa tālr. 26547071 un klātienē noformēsim pasūtījumu.

Iesakām veikt pasūtījumus pēc iespējas laicīgāk populāru Vārdu dienās, Valsts svētku dienām tuvojoties, un uz citām tautā iemīļotām svinamām dienām (Valentīna diena, 23. februāris, 8. marts, Māmiņdiena utt.), kā arī Pirmdienu un Piektdienu rīti 9:00-12:00, kā arī pasūtījumus ar piegādēm.

Parastās darba dienās pieņemam pasūtījumus

Kliņģeri 1 – 2 darba dienas iepriekš

Pīrāgi, smalkmaizītes, plātsmaizes, kūkas 3 – 5 darba dienas iepriekš

Individuālie pasūtījumi, sāļās tortes, mini sāļās saldās kūciņas no 5 darba dienas iepriekš un laicīgāk

Pārliecinies! Mēs protam pārsteigt!

Mēs izcepsim dažādus kārumus Jūsu svētkiem – skaistas un gardas kūkas, visdažādākās tortes mājas svinībām, ballītēm, kāzām, ”mutē kūstošus” kliņģerus, apetītelīgus pīrādziņus, smalkmaizītes, plātsmaizes.

Piedāvājam pasūtīt ĪPAŠU TORTI vai KŪKU

  • Minimālais pasūtījums 1,500 kg, jāpasūta 2 – 3 darba dienas iepriekš
  • Kāzu tortes no 22.50 €/kg
  • Tortes Bērniem (ar cukura figūriņām) izvēlētā kūkas cena+cukura figūriņas no 1,00-5,00 €/gb
  • Ciparu dekors uz tortes no € 3.00
  • Uzraksts uz tortes no € 3.00
Call Now Button