Citāda Konditoreja

AR PRIEKU PIEŅEMAM PASŪTĪJUMUS UN CEPAM UZ VIETAS!

Esam pelnīti ieguvuši nevainojamu reputāciju,jo jau vairākus gadus pieredzējušu konditoru uzraudzībā top gardas smalkmaizītes, pīrāgi, kliņģeri un tortes, ko iecienījuši un novērtē daudzi gan tuvā, gan tālā apkārtnē. Mūsu konditorejas izstrādājumi tiek ražoti no īpaši izmeklētām izejvielām, priekšroku dodot Latvijas sezonas un ražotiem uz vietas produktiem .

Mēs lepojamies, ka mūsu pakalpojumi ir kvalitatīvākie un mobilākie pilsētā, pasūtījumus vienmēr pasniedzam un arī piegādājam siltus tikko no krāsns, mūsu produkcija vienmēr atšķiras ar gaumīgu un krāšņu dekoru.

Tortēm un kliņģeriem

Mēs zinām, cik patīkama ir tā sajūta, kad tuvojas kāds īpašs pasākums! Vai tās ir kāzas, īpaša jubileja vai uzņēmuma panākumu svinēšana… Mēs palīdzēsim šo pasākumu padarīt vēl neaizmirstamāku ar tieši Jums radītu svētku torti vai gardu kliņģeri dažādās formās!

Kad būsi izvēlējies, zvani mums pa tālruni: +371 67 898 195 un pasūti.

Iesakām veikt pasūtījumus pēc iespējas laicīgāk populāru Vārdu dienās, Valsts svētku dienām tuvojoties, un uz citām tautā iemīļotām svinamām dienām (Valentīna diena, 23. februāris, 8. marts, Māmiņdiena utmldz.), kā arī Pirmdienu un Piektdienu rīti 9:00-12:00, kā arī pasūtījumus ar piegādēm.

Parastās darba dienās pieņemam pasūtījumus

Kliņģeri 1 – 2 darba dienas iepriekš

Pīrāgi, smalkmaizītes, plātsmaizes, kūkas 3 – 5 darba dienas iepriekš

Individuālie pasūtījumi, sāļās tortes, mini sāļās saldās kūciņas no 5 darba dienas iepriekš un laicīgāk

Pārliecinies! Mēs protam pārsteigt!

Mūsu izslavētie konditori izceps dažādus kārumus Jūsu svētkiem – skaistas un gardas kūkas, visdažādākās tortes kāzām un ballītēm, apetītelīgus pīrādziņus, bulciņas, cepumiņus.

Piedāvājam pasūtīt ĪPAŠU TORTI vai KŪKU

  • Minimālais pasūtījums 1,000 kg, jāpasūta 2 – 3 darba dienas iepriekš
  • Kāzu tortes no 15.00 – 20.00 €/kg
  • Tortes Bērniem (ar iemīļoto varoņu zīmējumu) no €/kg 12.00 – 15.00
  • Ciparu dekors uz tortes no € 2.50
  • Uzraksts uz tortes no € 2.50
Call Now Button